Türkiye Halı Yıkama Kalite Kulübü Kuruldu

Müşterilerimizi Seviyoruz. Büyümelerini büyümemiz kabul ediyoruz.

Era 111 Halı Şampuanı kullanmaları müşterilerimizin kaliteye verdikleri önemin en önemli göstergesi. Müşterilerimiz ve biz bir aileyiz. Bu yüzden bir aile refleksi gereği Türkiye Halı Yıkama Kalite Kulübünü kurduk.

Nedir bu Türkiye Halı Yıkama Kalite Kulübü?

Türkiye Halı Yıkama Kalite Kulübü Türkiye geneli 6.000 den fazla Era 111 Halı Şampuanı Kullanıcısının oluşturduğu bir kalite hareketidir.

Kulübümüzün resmi web sitesi günlük ortalama 70.000 tekil ziyaretçiye sahip olan www.haliyikamaturkiye.com portalıdır.

Era 111 Halı Şampuanı kullanıcısı her işletme kalite kulübü üyesidir.

Kalite kulübü üyesi olmak için Era 111 Halı Şampuanı Kullanıcısı olmanız yeterlidir. Üyeler günlük 50 bin ile 100 bin civarında ziyaretçisi olan kulübün resmi sitesi www.haliyikamaturkiye.com adresinde son kullanıcılara refere edilmekte, zaman zaman kulüp çatısı altında çeşitli organizasyonlar düzenlenmektedir. Kulüp üye numaranızı bizden yada www.haliyikamaturkiye.com dan öğrenebilirsiniz.

Kulüp üye belgeniz ve araçlarınıza yapıştırmak için üyesi olduğunuzu belirten kulüp çıkartmaları Era 111 Halı Şampuanı bidonlarının içerisinden çıkacaktır. Dilediğiniz kadar bizden de isteyebilirsiniz. Era 111 Halı Şampuanı Kullanıcılarının dilemesi halinde kulüp logosu firmanızın üyesi olduğunu belirtir şekilde baskıya uygun hali tarafınıza mail atılmaktadır. Bu logoyu ve üye numaranızı halı teslimat makbuzlarınızın arkasına, halı poşetlerinize yada broşürlerinize de koydurabilirsiniz.

Era 111 Halı Şampuanı kullanıcıları kaliteye önem veren seçkin firmalardır. Özetle Türkiye Halı Yıkama Kalite Kulübü de Era 111 Halı Şampuanı kullanıcılarını müşteriler nezdinde desteklemek, farklılıklarını daha iyi ifade edebilmelerine olanak sağlamak amacı ile oluşturulmuştur.

Servis personelinizin taşıması ve müşterilerinize gösterebilmesi için, yaka kartına konulabilecek formatta kulüp logo baskılı ve işletmenize özgü materyaller de ürünlerimiz ile birlikte gönderilecektir. Bu materyaller ürünün içerisinden çıkmaz ise müşteri temsilcinizden istemeniz durumunda adresinize gönderilecektir.

Ayrıntılı Bilgi İçin Lütfen Müşteri Temsilcilerimiz ile İletişime Geçiniz.

Sabuncuoğlu Kimya A.Ş.
Endüstriyel Kimyasallar | İthalat | Teknik Destek | Performans Kimyasalları | AR-GE
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI 35.Ü.0086 nolu İZNİYLE ÜRETİLMEKTEDİR. TÜRK MALI halı yıkama şampuanı
halı şampuanı
Detay Tutkusu
Sağlam ve Kompakt
Whatsapp Sipariş