NEDEN KONSANTRE ÜRÜN?

Konsantre Era 111 Halı Şampuanı Kullanımı Her açıdan avantajlıdır. Çünkü;

Konsantre olmayan ürünler birden fazla ambalaja konulduğu için, ambalaj maliyeti ürün fiyatına yansır. Bu durum tüketicinin kalitesiz ürünü pahalıya alması gibi kesin bir sonuç doğurur.

Konsantre olmayan temizlik ürünleri, daha fazla ürün adedi oluşturduğu için, her birinde ayrı kar marjı bulunur, konsantre üründe bu marj sadece bir defadır. Örneğin konsantre olmayan 3 parça ürün için, her birine % 20 lik bir kar marjı ilave edilirken, konsantre üründe sadece bir defa % 20 lik kar marjı bulunur. Üretici konsantre olmayan ürünlerden 3 defa % 20 marj alacak iken, konsantre üründen sadece bir defa % 20 kar marjı elde eder.

Konsantre ürünlerin nakliye maliyetleri düşüktür. Örneğin 3X60 =180 kg konsantre olmayan ürün 60 TL ye sevk edilirken aynı içerikteki yani 180 kg konsantre olmayan ürüne eşit 60 kg konsantre ürün sadece 20 tl ye sevk edilir. Bu durumlar üreticinin elini güçlendirir, böylece üretici daha iyi ürün üretme imkanına kavuşurken, tüketici ise daha kaliteli ürünü daha uygun fiyata alma ve tüketme şansı elde eder.

Konsantre Era 111 Halı Şampuanı sayesinde En kaliteli ürünü en ekonomik fiyata kullanabildiğiniz gibi, Era 111 Halı Şampuanın Etkili temizlik gücü, Halılara verdiği parlaklık, yumuşaklık, yüksek müşteri memnuniyeti de ekstradan kullanıcının yanına kar kalmaktadır.

Bu farkı yıllar önce keşfeden yüzlerce halı yıkama işletmesi, hızla büyürken en kaliteli ürünü en uygun fiyata kullanmanın avantajlarını yaşamaktadırlar.

İşte gördüğünüz gibi kalite ve başarılı olmak tesadüf değildir. Bu nedenlerle Profesyonel ürün Era 111 Halı Şampuanı Türkiye, Avrupa ve Orta Asya Genelinde en fazla tercih edilen ürün haline gelmiştir.


sabuncuoğlu kimya

Anahtar Kelimeler: Konsantre Halı Şampuanı Kullanmanın Avantajları,
Sabuncuoğlu Kimya A.Ş.
Endüstriyel Kimyasallar | İthalat | Teknik Destek | Performans Kimyasalları | AR-GE
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI 35.Ü.0086 nolu İZNİYLE ÜRETİLMEKTEDİR. TÜRK MALI halı yıkama şampuanı
halı şampuanı
hali-sampuani-haber
Whatsapp Sipariş