Halı Yıkama Şampuanı

İyi bir halı yıkama şampuanı bol miktarda, kaliteli köpük üretebilmeli ve bir o kadar da kolay durulanabilmelidir. Halı kiri, aynı zamanda halı dokusuna elektrostatik olarak yapışmış maddeleri de içerir. ERA 111 Halı Yıkama Şampuanı formülünde bulunan aniyonik maddeler bu bağı parçalayarak, kirin sadece bir kısmını değil, tamamını yüzeye taşıyıp gerçek anlamda bir temizlik sağlar.

ERA 111 Halı Yıkama Şampuanı yapımında kullanılan formülasyon, uzun araştırma ve denemelerin sonucunda ortaya çıkmıştır. Tamamen çevre dostu olan biyolojik formüllü ERA 111 halı yıkama şampuanları ,halıları gerçek anlamda temizleyerek, parlamasını sağlar.
ERA 111 Halı Yıkama Şampuanlarının; piyasada pek çok taklidi bulunmaktadır. Bu taklitler üzerinde yaptığımız kimyasal analizler sonucunda, bulaşık deterjanlarının renginin değiştirilmesi sureti ile, halı şampuanı diye satılmaya çalışıldığını saptadık. Birçoğu merdiven altı yerlerde, Sağlık Bakanlığı üretim izni olmadan üretilen; bu tür asit bazlı ürünleri kullanmak halının liflerini yıpratan kimyasal bir süreç ile sonlanabildiği gibi, sağlığa da zararlıdır. Ucuz kimyasal maddeler içermeyen ve biyolojik parçalanabilirliği yüksek hammaddelerden özel olarak imal edilen, ERA 111 Halı Yıkama Şampuanları aynı zamanda yıkanan halıların ömrünü uzatır, kirlenmesini geciktirir.
Anahtar Kelimeler: En Kaliteli Halı Şampuanı, 1.sınıf halı şampuanı, Kullanım Maliyeti Düşük Ekonomik Halı Şampuanı Era 111, Bitkisel Halı Yıkama Şampuanı, Biyolojik Halı Şampuanı, Ağır Hizmet Halı Yıkama Şampuanı, Doğal Halı Yıkama Şampuanı, Halı Şampuanı Nasıl Kullanılır, Halı Şampuanı Üreten Firmalar, en kaliteli halı yıkama şampuanı hangisi,
Sabuncuoğlu Kimya A.Ş.
Endüstriyel Kimyasallar | İthalat | Teknik Destek | Performans Kimyasalları | AR-GE
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI 35.Ü.0086 nolu İZNİYLE ÜRETİLMEKTEDİR. TÜRK MALI halı yıkama şampuanı
halı şampuanı
Whatsapp Sipariş