Boraks Katkılı Halı Şampuanı ERA 111

Boraks, temizlemenin ana bileşkeleri olan; su, oksijen, sodyum ve bordan meydana gelen doğal bir mineraldir. 4000 yıl önce doğal olarak oluşmuş alkalin bir maddedir.

Boraksa doğanın verdiği ; alkali (10 ph/ temizleme gücü), antiseptik, anti-fungal , mikrop öldürücü(jermist) özellikleri ile yeryüzündeki en doğal, en güçlü temizleyici ve dezenfektan olma özelliğidir.

Boraks bor madeninden elde edilmektedir ve dünya rezervinin yaklaşık % 75 i Türkiye de bulunmaktadır. Türkiye de var olan ve bu zamana kadar keşfedilemeyen değerli hazinelerimizden biri olan Boraks ilk defa bir Türk Firması olan Sabuncuoğlu Kimya tarafından işletilmiş ve sizlere sunulmuştur.

Boraks güçlü bir ürün olan Konsantre ERA 111 Halı Şampuanının gücüne güç katmaktadır. Boraks ın doğal özellikleri ile buluşan ERA 111 Halı şampuanı aylar süren laboratuvar ve Ar&Ge çalışmaları sonucunda; Boraks katkılı ERA 111 Halı Şampuanı ile yıkanan halıların parlaklık oranlarında artış, lekeler ile daha etkili mücadele, suyun iyon yapısındaki bozulma nedeni ile daha az ürün kullanımı ve daha etkili sonuçlar elde edildiği bilimsel çalışmalarla gözlemlenmiştir.

Bor madeninin Türkiyede oluşu nedeni ile Boraks ERA 111 Halı Şampuanı üretiminde kayda değer bir maliyet oluşturmadığı gibi ürünün performansını da üst düzeye taşımıştır.

Sabuncuoğlu Kimya A.Ş.
Endüstriyel Kimyasallar | İthalat | Teknik Destek | Performans Kimyasalları | AR-GE
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI 35.Ü.0086 nolu İZNİYLE ÜRETİLMEKTEDİR. TÜRK MALI halı yıkama şampuanı
halı şampuanı
hali-sampuani-haber
Whatsapp Sipariş